Tvé poslední hrané hryPoslední hrané

Recenze Sic Bo

Přidat k oblíbeným

Klasické vrhcáby jsou v našich končinách velice populární a jejich různé varianty se hrají prakticky po celém světě. Povýšit jednoduché kostky k herním účelům se s největší pravděpodobností podařilo jako první Číňanům, kteří již v dávnověku vynalezli i dnes velice populární hru Sic Bo.

Základní pravidla

Sic Bo, stejně jako většina kostkových her, má poměrně jednoduchá pravidla. Hráči vsázejí a posléze tipují součet nebo kombinace jednotlivých čísel. V této hře se však kostky nehází z ruky, ale je nutné mít kelímek. Na rozdíl od nám všeobecně známých vrhcábů, kde lze teoreticky použít i patnáct kostek, je zde počet kamenů zredukován na tři. Ty se v každém kole zamíchají v kelímku a vysypou na viditelné místo, kde každý hráč vidí, jestli se na něj štěstí usmálo nebo obrátilo zády.

Široké možnosti sázení

I když se v Sic Bo používají pouze tři kostky, kombinací je v této hře nepřeberné množství. Trochu se to podobá ruletě. Každý si může vsadit na součet, který padne. To je ale pouze jedna varianta. Vsázet se zde dá prakticky na cokoliv. Na velký či malý součet, na určité trojčíslí či je možné si tipnout číslo, které na jedné ze tří kostek padne. Variabilita je důvod, proč je Sic Bo i po staletích od jejího vynalezení stále oblíbená.

Jednoduchá myšlenka

Velké množství kombinací může sice na první pohled vypadat poněkud zmatečně, ale po pár hrách se většině lidí pravidla dostanou do krve. Jednoduchost je totiž klíčovou charakteristikou Sic Bo. Lákadlem této hry jsou i možnosti taktizování. Hráči s dobrou strategií si díky tomu mohou přijít na slušné peníze.

Hraní on-line

Kostky odjakživa patřily k hazardním hrám a Sic Bo rozhodně není výjimkou. A dnešní doba rychlého internetu přeje i on-line hazardu. Sic Bo je tak možné hrát i ve specializovaných internetových kasínech, které nabízejí stejně obsáhlé možnosti jako hraní v kasínech kamenných. U nás nabízí hru SicBo například české Fortuna Casino .

Angry Birds Space HD

- informace o hře

Spuštěno: 7667x
Angry Birds Space HD
Zahrajte si oblíbenou mobilní hru ve vašem prohlížeči. Naštvaní ptáčci to chtějí zlým prasatům pořádně natřít. Vystřelujte ptáčky z praku a trefujte se do prasat. Cílem je sestřelit všechny prasata v úrovni. Jedná se o vydání hry Space, ve které budete muset využívat i gravitace planet.
Ovládání

Hraje se myší

Jak se ti hra líbila?

Komentáře

U hry zatím není žádný komentář. Můžeš být první! :)

Maskot

Pro přidávání komentářù se musíte zaregistrovat nebo přihlásit.

Skvěléhry.cz - hry online zdarma

Copyright © 2006-2017 Skvěléhry.cz - všechna práva vyhrazena.