Tvé poslední hrané hryPoslední hrané

Spiderman žije nejen na filmovém plátně, ale také v PC hráchspajdrmen

Na světě se snad nenajde nikdo, kdo by neznal postavu Spidermana. Oblíbený komiksový hrdina nyní oslovuje i nejmladší generaci, a to nejen ve filmech, ale také díky počítačovým hrám.

Spiderman hry se neustále rozrůstají. A je to logické, protože poptávka po nich neutuchá. Leckdy už je docela obtížné se zorientovat v tom, zda nevyšla nějaká novinka, kterou byste si jistě jako fanoušci nechtěli nechat ujít. Stejný pocit měl také malý chlapec Max. Rozhodl se tedy vytvořit vlastní webové stránky Spiderman hry zdarma, na nichž mapuje všechny své oblíbené hry s touto postavou.

O hrách se Spidermanem se dozvíte vše díky desetiletému chlapci

Na webu jich najdete už pěknou řádku. Nejde však jen o pouhý výčet, Max si u každé PC hry dává záležet na tom, abyste se o ní dozvěděli detailnější informace. Přidává tak vlastní recenze a postřehy, umí i poradit s tím, jak na každou hru, abyste si ji co nejvíce užili a s plněním úkolů se zbytečně a dlouho netrápili.

Zahrajte si flash hru Spiderman vs. Batman

Příkladem aktuální PC hry, o níž Max na portálu píše, je Spiderman vs. Batman. Jde o flash hru, což znamená, že si ji může zahrát každý, kdo má přístup k internetu. Je poměrně jednoduchá, ale jak Max píše, i tak může být dobrou zábavou a vyplněním volného času. Cílem je závodit se soupeřem na motorce. Vybrat si přitom můžete nejen roli Spidermana, ale i Batmana.

Spiderman je komiksovou postavou, jež je světu známá už více než 50 let. Z původních tištěných příběhů se dostal i na filmové plátno. Jednou z posledních novinek byl film Spider-Man: Homecoming, který šel do kin v loňském roce. Je nasnadě, že fenomén pavoučího muže jen tak neutichne a brzy jistě vzniknou nové filmy a rovněž počítačové hry. Max je na svém webu bude určitě mapovat a zjistí pro vás, jak jsou atraktivní.